KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581397
nr 1358 1397
Oidentifierad konstnär. Signerad H Mets, Fjällandskap, 1951. Olja på pannå, 36x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:25:57
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr